25.6.17

współpraca

Mam na imię Paulina. Kielczanka po dwudziestce. Nauczycielka, logopedka i szczęśliwa mężatka. Romantyczna perfekcjonistka, marzycielka, pełna pomysłów, wybujałej wyobraźni i nieograniczonej kreatywności. 

Reading my love powstało pod wpływem impulsu. Kocham książki i o nich wiem najwięcej. Czasem myślę, że to ja zostałam przez nie wybrana, a nie one przeze mnie. Poza tym uwielbiam fotografię. Nie jestem ekspertem, ale w każde zdjęcie wkładam całe serce i energię, żeby było jak najpiękniejsze. Dlatego znajdziecie na moim blogu recenzje książek oprawione autorskimi fotografiami. Ale wcale to nie oznacza, że tylko takie teksty będą tutaj gościć.
Czytam powieści obyczajowe, romanse, poradniki.  Mam nadzieję, że teksty publikowane przeze mnie staną się dla Was impulsem do sięgnięcia po daną pozycję.
Chętnie podejmę współpracę z Autorami, Księgarniami i Wydawnictwami oraz portalami literackimi. 

OFERUJĘ:
- recenzje na blogu,
- tekst sponsorowany,
- testowanie i recenzowanie produktów,
- patronat nad wybranymi tytułami; 
- konkursy na blogu, Facebooku i Instagramie,
- baner na blogu, 
- współpracę z blogerami,
- inne formy reklamy.

ZASADY WSPÓŁPRACY: 
1. Termin realizacji zamówionej recenzji ustalany jest indywidualnie.
2. Współpraca ze mną odbywa się na zasadzie dialogu, co oznacza, że chcę mieć z Tobą łatwy kontakt, w przeciwnym razie, nic z tego nie będzie – nie utrudniajmy sobie wzajemnie życia i szanujmy swój czas.
3. Książka, którą mam zrecenzować musi być wysłana na mój adres korespondencyjny w ustalonym wcześniej przez obie strony terminie i powinieneś mieć świadomość, że staje się moją własnością.
4. Nie przeczytam i nie napiszę niczego na siłę - zastrzegam sobie, więc prawo do odrzucenia propozycji zrecenzowania książki, o jaką mnie prosisz, jeśli dana propozycja mnie nie zaciekawi, a co za tym idzie nie jestem zainteresowana „gratisami” wysłanymi mi tylko po to bym napisała o nich kilka słów.
5. Jeśli oczekujesz wyłącznie pozytywnej opinii – znajdź lepiej innego recenzenta.  Na pierwszym miejscu liczy się szczerość
6. W sytuacji, gdy współpraca ma charakter stały, zastrzegam sobie prawo do wybrania interesującej mnie pozycji książkowej z listy proponowanych.

Z pewnością dojdziemy do porozumienia.  


Jestem otwarta na współpracę, więc pisz śmiało.
Można mnie znaleźć także na Facebooku i Instagramie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję i zachęcam do dyskusji oraz wyrażenia swojego zdania. Wszystkim życzę miłego dnia! ;)