25.7.17

KONTAKT

Chętnie podejmę współpracę z Autorami, Księgarniami i Wydawnictwami oraz portalami literackimi. 

OFERUJĘ:
- recenzje na blogu,
- recenzje zewnętrzne (w wybranych serwisach czytelniczych, na życzenie zlecającego mogę opublikować recenzję na stronie danej księgarni/wydawnictwa/autora);
- patronat nad wybranymi tytułami; 
- konkursy na blogu, fanpage’u i Instagramie,
- baner na blogu,
- inne formy reklamy.

ZASADY WSPÓŁPRACY:
1. Termin realizacji zamówionej recenzji ustalany jest indywidualnie.
2. Współpraca ze mną odbywa się na zasadzie dialogu, co oznacza, że chcę mieć z Tobą łatwy kontakt, w przeciwnym razie, nic z tego nie będzie – nie utrudniajmy sobie wzajemnie życia i szanujmy swój czas.
3. Książka, którą mam zrecenzować musi być wysłana na mój adres korespondencyjny w ustalonym wcześniej przez obie strony terminie i powinieneś mieć świadomość, że staje się moją własnością.
4. Nie przeczytam i nie napiszę niczego na siłę - zastrzegam sobie, więc prawo do odrzucenia propozycji zrecenzowania książki, o jaką mnie prosisz, jeśli dana propozycja mnie nie zaciekawi, a co za tym idzie nie jestem zainteresowana „gratisami” wysłanymi mi tylko po to bym napisała o nich kilka słów.
5. Jeśli oczekujesz wyłącznie pozytywnej opinii – znajdź lepiej innego recenzenta.  Na pierwszym miejscu liczy się szczerość
6. W sytuacji, gdy współpraca ma charakter stały, zastrzegam sobie prawo do wybrania interesującej mnie pozycji książkowej z listy proponowanych.


Z pewnością dojdziemy do porozumienia.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję i zachęcam do dyskusji oraz wyrażenia swojego zdania. Wszystkim życzę miłego dnia! ;)