20.2.17

Klasyka Dla Smyka #2 - zbiórka książek dla domów dzieckaKlasyka Dla Smyka to akcja blogowa zorganizowana przez 
i Dagmarę z bloga www.socjopatka.pl.


Akcja ma na celu zaszczepienie dzieciom w Domach Dziecka pasji do czytania. 

Raz w miesiącu zostanie wyłoniony Dom Dziecka, który dostanie pakiet książek.

W komentarzach pod dzisiejszym postem możecie zgłaszać Domy Dziecka, które Waszym zdaniem powinny otrzymać pakiet książek.
Na zgłaszanie placówek moi drodzy, macie czas do 27 lutego 2017 roku.
Po tygodniu Organizatorzy Akcji wybiorą spośród zgłoszonych placówek tę, która otrzyma pakiet książek i ogłoszą wyniki na blogach oraz na grupie FB.


W tym miesiącu udało się zebrać następujące pakiety książek:


1. Karolina Mos z bloga www.naszebabelkowo.pl / 2. Zbiórka zorganizowana przez Magdalenę Erbel na grupie na FB "Przeczytaj i Podaj dalej" LINK TUTAJ Madzia prowadzi bloga www.savethemagicmoments.pl / 3. Książki zakupione za pieniążki anonimowego sponsora, którego pozyskała Kasia Berska z bloga www.yellowpear.pl./ 4. Pozycje od Asia Maja z bloga www.mynaswoim.pl, która wraz ze swoją mamą zakupiła książeczki/kolorowanki/zeszyty do ćwiczeń dla mniejszych dzieci. / 5 . Magdalena Jurczyk ufundowała zestaw Alfreda Szklarskiego, Mariusz Grubiński jest odpowiedzialny za "Małego Księcia", Agnieszka Banasik z Bocian drogę zgubił podarowała "Opowieści z Narnii", Kamila A. Paszelke z Psychomologia również "Opowieści z Narnii" i "Karolcię", Zafascynowana życiem ufundowała "Sposób na Alcybiadesa", ' Dzieci z Bullerbyn " i "Most do Terabithi", Anna Chomiak z Nieidealnaanna -14 bajek, legend, wierszy, w tym choćby wspaniały La Fontaine oraz "Trzech muszkieterów" od Osińskiego. / 6. Książki od wydawnictwa Publicat S.A. Grupa Wydawnicza, które pozyskała Małgorzata Śmiechowicz z bloga www.matczynefanaberie.pl
  
Więcej informacji znajdziecie TUTAJ ;) 


Serdecznie zachęcam do udziału w dalszych miesiącach akcji: blogerów, autorów książek dla dzieci, wydawnictw, księgarni, fundacji, sponsorów. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do tej wspaniałej akcji. 

Buziaki, Paulina

6 komentarzy:

 1. Super Paulinka, że jesteś z nami! <3

  Wdarł się tylko mały chochlik, ponieważ w tym miesiącu obdarujemy aż 8 Domów Dziecka, nie tylko jeden! :) Tyle książek udało nam się uzbierać, że trzeba to rozsądnie rozlokować. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Paula! Konkretnie i na temat :)
  Świetnie, że udało się zebrać tak wiele książek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze bez rozczulania :D cha cha
   Też się cieszę:) brawa dla organizatorów ;)

   Usuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @kaleta_paulina ;)

Copyright © 2014 RML. Nie tylko o książkach , Blogger