31.1.17

Klasyka Dla Smyka

Klasyka Dla Smyka to akcja blogowa zorganizowana przez Radka z bloga  www.osinskipoludzku.blogspot.com  i Dagmarę z bloga www.socjopatka.pl.  www.socjopatka.pl.

Akcja ma na celu zaszczepienie dzieciom w Domach Dziecka pasji do czytania. Raz w miesiącu zostanie wyłoniony Dom Dziecka, który dostanie pakiet książek.


REGULAMIN AKCJI
 #KlasykaDlaSmyka:


1. W akcji może wziąć udział każdy bloger i każda placówka opiekuńczo-wychowawcza dla dzieci i młodzieży.

2. Do wspierania akcji zachęcamy fundacje, wydawnictwa i księgarnie. Każda pomoc się przyda czy to poprzez wsparcie książkami dla dzieci, czy udostępnieniem informacji dalej.

3. Bloger biorący udział w akcji, staje się zarazem ambasadorem akcji. Może związać się z nią na stałe (co bardzo docenimy!), ale nie musi. Może udostępniać u siebie teksty co miesiąc, kiedy ma ochotę albo tylko jednorazowo. Decyzja należy do niego.

4. Każdy bloger w ustalonym dla wszystkich terminie wstawia u siebie na bloga tekst z opisem akcji. Tekst musi się pojawić 20 dnia każdego miesiąca. 

5. W tekście znaleźć się musi: informacja, kto jest organizatorem akcji @osinski i @socjopatka.pl, informacja o książkach, które są wystawiane oraz informacja na czym polega akcja. 

6. W komentarzach czytelnicy mogą zgłaszać Domy Dziecka lub inne placówki opiekuńczo-wychowawcze, które ich zdaniem powinny otrzymać pakiet książek w danym miesiącu – zachęcajmy czytelników do tego! Jedną placówkę można zgłaszać wielokrotnie, jeżeli nie została wcześniej wylosowana. 

7. Na zgłaszanie placówek czytelnicy mają tydzień. Po tygodniu organizatorzy zadecydują, który Dom Dziecka powinien dostać pakiet książek i ogłoszą wyniki na blogach oraz na wydarzeniu.

8. Akcja ma na celu szerzenie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z ośrodków i obdarowywanie placówek wartościowymi książkami.

9. Jeżeli jesteś blogerem, ale nie chcesz brać udziału w akcji na blogu, albo nie jesteś blogerem, a chcesz pomóc – udostępnij to wydarzenie. Będziemy zobowiązani. :)

Jeżeli chcesz zostać ambasadorem, albo sponsorem akcji napisz wiadomość na adres: socjopatka@socjopatka.pl albo rgabinek@gmail.com

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Ja już dołączyłam, a Ty? ;) 


Buziaki, Paulina

3 komentarze:

  1. Super!!!

    Dziękujemy za takie wsparcie!

    I wszystkich chętnych zapraszamy – każda pomoc się przyda! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna akcja! :D Daje do myślenia <3

    OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @kaleta_paulina ;)

Copyright © 2014 RML. Nie tylko o książkach , Blogger